Šriftas:
Nuotraukos:
„Toksikos“ veiklą įvertino Šiaulių miesto valdžios atstovai

Rugpjūčio 31 d. pavojingų atliekų deginimo jėgainėje „Toksika“ lankėsi Šiaulių meras Artūras Visockas ir vicemerė Simona Potelienė. Miesto valdžios atstovai susipažino su vienu inovatyviausių ir finansiškai sėkmingai veikiančių darbdavių Šiaulių regione.

Šiuo metu „Toksika“ pavojingų atliekų deginimo jėgainė yra sustabdyta dėl suplanuotų metinių profilaktinių remonto darbų. Meras A. Visockas ir vicemerė S. Potelienė turėjo progą pamatyti, kaip vykdomi darbai: įrenginėjama antra pakaitinė moderni automatinio monitoringo išmetamųjų teršalų matavimo stotelė, kuri, jėgainei deginant pavojingąsias atliekas, leis itin operatyviai ir tiksliai atlikti išmetamų į aplinką teršalų kontrolę. Taip pat siekiant, kad jėgainė ir toliau veiktų itin saugiai bei patikimai, atliekami sukamosios krosnies betoninio žiedo keitimo ir garo turbinos profilaktiniai apžiūros darbai.

Vizito metu A. Visockas susipažino įmonės saugumo reikalavimų vykdymu bei finansiniais jos rezultatais. Šių metų birželio 22 d. ir 28 d., Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių valdybos užsakymu, buvo atliktas planinis patikrinimas pavojingų atliekų deginimo jėgainėje „Toksika“. Tyrimai parodė, kad deginimo jėgainė veikia nepriekaištingai saugiai.

Šiaulių meras ypatingą dėmesį skyrė „Toksikos“ darbuotojams bei ragino įmonės vadovus ir toliau išlaikyti motyvuojantį požiūrį į įmonės darbuotojų atlygį.

„Atsižvelgdami į sėkmingus įmonės veiklos rezultatus taikome specialią atlygio politiką darbuotojams, kuri leidžia įvertinti kiekvieno kolektyvo nario indėlį į efektyvią įmonės veiklą ir taip skatiname kolegų motyvaciją darbe. 2021 pirmą ketvirtį Statistikos departamento skelbiamas Šiaulių apskrities atlyginimų vidurkis buvo 1283,10 eurų per mėnesį, o „Toksikos“ Šiaulių padalinyje tuo pačiu metu – 1945,90 eurų per mėnesį. Šiame padalinyje dirba 46 darbuotojai“, – sako „Toksika“ generalinis direktorius Arūnas Dirvinskas.

2020 metais „Toksika“ gavo 8,57 mln. Eur pardavimo pajamų, tai yra 75 % daugiau nei 2019 metais. Grynojo pelno 2020 metais uždirbta net 8,1 karto daugiau negu 2019 metais.