Šriftas:
Nuotraukos:
„TOKSIKOS“ VISUOTINIS AKCININKŲ SUSIRINKIMAS IŠRINKO NAUJĄ VALDYBĄ

UAB „Toksika“ visuotiniame akcininkų susirinkime, įvykusiame 2022 m. vasario 9 d., buvo išrinkta nauja bendrovės valdyba. Ji sudaroma ketverių metų kadencijai iš trijų narių – dviejų nepriklausomų narių, renkamų konkurso tvarka, ir vieno nario, atstovaujančio pagrindinio akcininko (valstybės) akcijų valdytojai Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijai.

Nepriklausomais valdybos nariais tapo Dangirutis Janušas (AB Giraitės ginkluotės gamyklos valdybos pirmininkas, UAB „Verslo konsultacijų spektras“ direktorius) ir Marius Dvareckas (UAB „Valstybės investicijų valdymo agentūra” valdybos pirmininkas, UAB „Ad ventum” steigėjas ir generalinis direktorius, Inovacijų fondo prie Europos klimato, infrastruktūros ir aplinkos vykdomosios įstaigos (CINEA) Briuselyje finansų ekspertas). Valdybos narys, atstovaujantis Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, dar nėra išrinktas.

Renkant valdybos narius svarbiausiais laikomi du aspektai – užtikrinti darbų tęstinumą ir paskirti tokius valdybos narius, kurie turėtų reikiamas ir įmonės veiklai svarbias kompetencijas.

UAB „Toksika“ valdybos pirmininku valdyba išrinko nepriklausomą narį Dangirutį Janušą, kuris buvo ir bendrovės ankstesnės kadencijos valdybos nepriklausomas narys ir valdybos pirmininkas.

Uždaroji akcinė bendrovė „Toksika“ yra valstybės valdoma bendrovė. Valstybei atstovaujanti institucija – Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija.