Šriftas:
Nuotraukos:
„Toksika“ surinks pavojingąsias atliekas iš visų to pageidaujančių mokyklų

Pavojingas atliekas surenkanti ir tvarkanti valstybės įmonė „Toksika“ kreipėsi į Lietuvos mokyklas ir pakvietė nepriklausomybės šimtmetį mokykloms pasitikti švaresnėms. „Toksika“ pasisiūlė nemokamai sutvarkyti pavojingas atliekas iš 100 mokyklų, pakviesti moksleivius į ekskursiją į „Toksiką“ bei surengti ekologijos pamokas 10 mokyklų.

Šiandien „Toksika“ yra sulaukusi daugiau nei 100 mokyklų paraiškų. Įvertinusi gautas paraiškas įmonė nusprendė, kad pavojingosios atliekos bus surinktos iš visų to pageidaujančių mokyklų. Dėl konkretaus išvežimo laiko ir kiekių „Toksika“ susisieks su mokyklomis.

Visus lūkesčius viršijo ypač didelis skaičius norinčiųjų aplankyti „Toksikos“ įmonę. Nors bendrovė buvo pažadėjusi surengti 10 ekskursijų, po tokio didelio susidomėjimo „Toksika“ nusprendė priimti visas mokyklas, kurios nori apžiūrėti įmonę Šiaulių rajone. Dėl ekskursijų datos mokyklos kviečiamos kreiptis el.paštu r.paukste@toksika.lt arba tel. 8 687 83745.

Be to, „Toksika“ sulaukė nemažai prašymų atvykti į mokyklas ir surengti ten ekologijos pamokas. Bendrovės specialistai pasižadėjo aplankyti 10 mokyklų ir papasakoti moksleiviams apie pavojingąsias atliekas bei jų tinkamą sutvarkymą. Su mokyklomis, į kuriais atvyks „Toksikos“ specialistai surengti ekologijos pamokų, bus susiekta individualiai.

Pavojingąsias atliekas „Toksika“ iš mokyklų surinks ir ekskursijas įmonėje priims iki šių metų pabaigos.