Šriftas:
Nuotraukos:
„Toksika” rugsėjį nemokamai renka pavojingas atliekas iš Šiaulių raj. gyventojų

Rugsėjį „Toksika” tęsia savo tradiciją nemokamai rinkti atliekas iš Šiaulių rajono gyventojų. Šių metų rugsėjį „Toksikos” ženklais pažymėtas transportas atvyks į Šiaulių rajono seniūnijas, kur gyvetojai galės nemokamai atiduoti buityje susidarančias pavojingąsias atliekas.

 

 

Tai jau nebe pirma „Toksikos” akcija, padedanti Šiaulių regiono gyventojams palaikyti švaresnę gyvenamąją aplinką. Pernai  „Toksika” atliekas iš gyventojų rinko jau 40 Šiaulių miesto ir rajono vietų. Iš viso praėjusių metų rudenį surinkta 17,5 tonų atliekų: miesto gyventojai atnešė 5 t, rajono gyventojai – beveik 3 t, o mokymo įstaigos atidavė dar 9,5 t įvairių susidariusių pavojingųjų atliekų.

„Toksikos” vadovas Arūnas Dirvinskas pasidžiaugė, kad gyventojai tampa vis sąmoningesni ir pavojingų medžiagų neišmeta į buitinių atliekų sąvartynus.

Anot „Toksikos” vadovo, Šiaulių regiono gyventojai daugiausiai atnešė šiferio, atlikusių dažų, alyvų automobilių plastiko, užterštų pakuočių, agrochemikalų, daug atnešta buvo dažų, alyvų, užterštų pakuočių, elektronikos.

A.Dirvinskas sako, kad tokios pavojingų atleikų surinkimo akcijos tapo gražia įmonės tradicija, padedančia kaimynystėje gyvenantiems Šiaulių regiono gyventojams gyventi švariau.