Šriftas:
Nuotraukos:
„Toksika“ pradeda teikti naują paslaugą: dezinfekuoja patalpas nuo COVID-19

Pavojingąsias atliekas, tarp jų ir galimai užkrėstas Covid-19, tvarkanti bendrovė „Toksika“ imasi naujos veiklos. Įmonė pradeda teikti patalpų, kuriose gali būti Covid-19 užkratas, dezinfekavimo paslaugas. Patalpų ir kitų viešųjų bei privačių erdvių dezinfekavimas yra viena iš priemonių, kuri galėtų sumažinti COVID – 19 plitimą.

Įmonė veiklą vykdo pagal Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie sveikatos apsaugos ministerijos išduotą licenciją Nr. VSL – 900. Darbus organizuoja, vykdo ir kontroliuoja aukštos kvalifikacijos įmonės specialistai: ekologijos aplinkotyros, ekoinžinerijos aplinkosaugos srities ekspertai.

Dezinfekavimui „Toksika“ naudoja naujausią technologiją – rūko dezinfekcinę sistemą. Tai unikali, patentuota sistema, iki 1700 kartų efektyvesnė nei paprasta purškiama dezinfekcinė priemonė. Patalpų dezinfekavimui naudojamas preparatas „Dezifog“, kovojantis su apvalkalinių (lipofilinių) virusų grupe, kuriai priklauso ir SARS-CoV-2 (2019-n CoV) virusas.

Skirtingai nei naudojant įprastą purškiamą priemonę, „Toksikos“ specialistai renkasi efektyvesnį sprendimą – į patalpas prileidžia dezinfekuojančios medžiagos rūko pavidalu, kuris įsiskverbia net į tolimiausius patalpų kampelius ir tolygiai pasiekia visus patalpų paviršius, sunaikindama galimai patekusį virusą.

„Toksikos“ pasirinktas dezinfekantas naudojamas įvairių patalpų ir paviršių dezinfekcijai sveikatos priežiūros įstaigose (ligoninėse, odontologijos kabinetuose, slaugos namuose); visuomenės paskirties įstaigose (kirpyklose, grožio salonuose, viešajame transporte, mokyklose, vaikų darželiuose, degalinėse ir kitose įstaigose); maisto pramonės ir viešojo maitinimo įmonėse; gamybinėse patalpose; biuruose; buityje.

Rūko dezinfekcinė sistema leidžia aplinkoje sunaikinti mikroorganizmus cheminėmis priemonėmis. Įleidžiant į patalpas dezinfekcinį rūką pasiekiamas kur kas efektyvesnis rezultatas, kovojant su tokiomis oro lašeliniu būdu plintančiomis infekcijomis kaip Covid-19.

Savo ruožtu „Toksika“ ir toliau tęsia pavojingųjų medicininių atliekų, tarp kurių yra ir užkrėstų Covid-19, utilizaciją pavojingųjų atliekų deginimo įrenginyje. Čia atkeliauja atliekos iš ligoninių, patikros punktų ir kitų medicinos įstaigų.