Tekstas:
Paveiksliukai:
„Toksika“ apdovanota už bendruomeninę ir aplinkosauginę veiklą
„Toksika“ sulaukė įvertinimo už 2023-aisiais nuveiktus darbus visuomenei. Valdovų rūmuose vykusiuose „Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose 2023“ įmonė pelnėme net du apdovanojimus.
Šiemet „Toksika“ pripažinta metų bendruomeniškiausia įmone (vidutinių įmonių kategorijoje) ir aplinkai draugiškiausia įmone (vidutinių įmonių kategorijoje).
„Labai malonu daryti gerus darbus, bet kai jie įvertinami – dvigubai smagiau. Dėkoju organizatoriams, kad esame įvertinti ne pirmą kartą. „Toksika“ per daugelį savo darbo metų susidraugavo su Šiaulių miesto bendruomenėmis. Įgavome jų pasitikėjimą savo darbu“, – apdovanojimų ceremonijoje sakė bendrovės vadovas Arūnas Dirvinskas.
„Man didžiulė garbė atsiimti šį apdovanojimą. Jis priklauso visiems įmonėms darbuotojams. Tariu jiems didžiulį „ačiū“ už visą šį darbą, vadovams, kurie pasirinko sunkesnį, bet tvarų kelią. Ir „ačiū“ akcininkams, su kuriais sutariame, kad bendrovė turi būti ne tik pelninga, bet ir tvari“, – pabrėžė „Toksikos“ valdybos pirmininkas Dangirutis Janušas.

Labai džiaugiamės, kad nuolatinės pastangos ir darbas kuriant glaudesnius santykius su bendruomenėmis ir visuomene bei puoselėjant švaresnę Lietuvą buvo pastebėtos ir įvertintos. Tai dar labiau įkvepia tęsti pradėtus darbus.
Toksika“ dėkoja kolegoms ir partneriams, kurie prisidėjo siekiant įmonės tikslų.