Šriftas:
Nuotraukos:
Inkilų kėlimo šventė – Bridų bendruomenės ir „Toksikos“ bendradarbiavimo pavyzdys

Bridų parke kovo 18 d. iškilo apie 60 inkilų sugrįžtantiems paukščiams. Inkilų kėlimo šventę kartu su Bridų bendruomene organizavo pavojingųjų atliekų tvarkymo  bendrovė „Toksika“.

Bridų medžiuose buvo įkelta apie 60 inkilų, o dar 40 išdalyta bendruomenės nariams. Įvairiausio dydžio inkiliukai, gaminti Šilalės medienos apdirbimo įmonės, lauks grįžtančių pavasario ir gerų dienų šauklių.

„Mes, kaip įmonė, labai vertiname šitokį socialinį bendravimą, bendruomenės pasitikėjimą mumis. Tai tikrai gražus pavyzdys, kai verslas ir kaimynystė sutaria taip gražiai“, – sakė „Toksikos“ generalinis direktorius Arūnas Dirvinskas.

Renginyje dalyvavo ir Seimo narys Stasys Tumėnas, kuris kartu su kitais ėmėsi darbų ir įkėlė inkiliukus į medžius. Anot jo, šventė bent trumpam padės išsklaidyti vyraujančias slogias nuotaikas dėl Ukrainoje vykstančio karo.

Iki šios dienos „Toksika“ kartu su Bridų bendruomene yra nuveikusi daug naudingų darbų ir vis ieško, kaip toliau galėtų prisidėti prie jų poreikių įgyvendinimo.

„Kiekvienais metais stengiamės prisidėti prie Bridų bendruomenės aplinkos, švaresnės gyvensenos. Pernai parke pavyko sutvarkyti terasą, sudėti trinkeles, suoliukus, išvalyti tvenkinius, paruošti juos vasaros metui, kad bendruomenės vaikai ir gyventojai galėtų maudytis. Taip pat sutvarkome rekreacines teritorijas: genėjame medžius, pjauname žolę, įrengėme tinklinio, atnaujinome krepšinio aikštelę. Šiemet irgi daug darbų yra numatyta“, – kalbėjo „Toksikos“ generalinis direktorius.

Bridų bendruomenės seniūnas Ričardas Šiumberevičius taip pat dėkojo už įmonės gerus darbus ir patikino, kad be jų bendruomenės aplinka neatrodytų taip, kaip dabar.

„Pradžiugino idėja suvienyti, konsoliduoti jėgas tarp Bridų bendruomenės, Šiaulių r. savivaldybės ir bendrovės „Toksika“: buvo pasirašytas susitarimas, kuriuo vadovaujantis šiandien galime apžiūrėti, kiek gerų darbų jau yra padaryta. Prisidėsime, kuo galėsime, prie bendrų darbų šitame nuostabiame parke. Dėkoju „Toksikai“ ir už tai, kas padaryta, ir už tai, kas dar bus padaryta“, – kalbėjo Bridų seniūnas.