Šriftas:
Nuotraukos:

“Toksikos” Šiaulių padalinyje apsilankė ekonomikos ir inovacijų viceministras Darius Indriūnas ir naujos sudėties “Toksikos” valdyba

Vizito metu svečiams buvo pristatyta įmonės infrastruktūra, pagrindinės veiklos sritys bei technologiniai pajėgumai. Didelis dėmesys skirtas pavojingųjų atliekų deginimo įrenginio veikimui – tai viena svarbiausių „Toksikos“ technologinių linijų, leidžiančių saugiai ir efektyviai utilizuoti kenksmingas medžiagas bei prisidėti prie aplinkosauginių tikslų įgyvendinimo Lietuvoje. Svečiai taip pat aplankė „Erelio saulės parką“ – vieną iš įmonės žingsnių žaliosios … Continued

Rekordiniai „Toksikos“ rezultatai: per 2024 m. augo ir pajamos, ir surinktų pavojingųjų atliekų kiekiai

2025 vasario 13 d. Apibendrinti 2024 m. rezultatai parodė, kad praėję metai valstybės valdomai pavojingųjų atliekų tvarkymo bendrovei „Toksika“ buvo itin sėkmingi – augo ir surinktų atliekų kiekiai, ir pajamos, ir pelnas. 2024 m. prie „Toksikos” prijungus UAB „GVT LT“, „Toksika” pradėjo teikti ir naftos produktais užteršto grunto, dumblo bei vandens tvarkymo paslaugas. Įmonė pirmą … Continued

Valstybės valdoma „Toksika“ pripažinta geriausia metų darboviete

2025-01-31 Konkurse „Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai 2024“ pavojingųjų atliekų tvarkymo bendrovė „Toksika“ pelnė apdovanojimą kaip geriausia metų darbovietė vidutinių įmonių kategorijoje. Valstybės valdoma įmonė įvertinta už aukštus atlygio standartus ir ypatingą dėmesį darbuotojų saugai ir sveikatai. „Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai“ – Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos bei Aplinkos ministerijos kartu su … Continued