“Toksikos” Šiaulių padalinyje apsilankė ekonomikos ir inovacijų viceministras Darius Indriūnas ir naujos sudėties “Toksikos” valdyba
Vizito metu svečiams buvo pristatyta įmonės infrastruktūra, pagrindinės veiklos sritys bei technologiniai pajėgumai. Didelis dėmesys skirtas pavojingųjų atliekų deginimo įrenginio veikimui – tai viena svarbiausių „Toksikos“ technologinių linijų, leidžiančių saugiai ir efektyviai utilizuoti kenksmingas medžiagas bei prisidėti prie aplinkosauginių tikslų įgyvendinimo Lietuvoje. Svečiai taip pat aplankė „Erelio saulės parką“ – vieną iš įmonės žingsnių žaliosios … Continued